logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Kelebek 5 kg

Ülker Bizim Makarna Kelebek 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Kelebek 5 kg

Bizim Makarna Kelebek 5 KG

Her mutfakta pişen bizim makarna kelebek pratik bir yemek seçeneği olduğu için sıklıkla tercih edilir. Kelebek şeklinde üretilmiş olan ürün el değmeden paketlenmiştir. Korunaklı ambalajlara paketlenen kelebek makarna ürünü 5 kg olarak raflarda kendine yer bulmuştur.

Her yaştan insanın damak zevkine uyan kelebek makarna ürünü ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Yemek sofralarının vazgeçilmezi olan bu ürün şekli ve yapısı ile pişirme işlemi sırasında birbirine yapışmaz. Bu sayede makarnanızı hamur olmadan yiyebilirsiniz. Oldukça hızlı pişen makarna kaynar suya atıldıktan 10 dakika sonra pişmiş olur.

Bizim makarna kelebek 5 kg olarak paketlenir. Aldığınız bizim makarna ürünü farklı soslar ve garnitürler ile süsleyerek servis edebilirsiniz. Kelebek makarna kalabalık sofralarınızda kendisine kolaylıkla yer bulur.  Fiyat olarak da sizi zor duruma sokmayan bu ürün neredeyse her mutfakta pişer.

Özellikle öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Pratik bir pişirime sahiptir. Aynı zamanda lezzetli olması ve çeşitli şekillerde servis edilebilmesi nedeniyle sıkça tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.