logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L
  • resm Perwoll Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Siyah Sihir 4 Lt

Perwoll, çamaşır deterjanı konusunda çığır açmış ve geliştirdiği son teknoloji ile üretilen siyah sihir 4 lt, sizi şaşkınlığa çevirecek! Perwoll siyah sihir 4 lt. çamaşırlarınızın tek adresi olacak niteliktedir. Mükemmel güçlü leke çıkarıcı gücüne sihir adını veren Perwoll, ayrıca sizi büyük dertten kurtararak kıyafetlerinize müthiş güzel bir kokuda bırakacaktır.

Perwoll siyah sihir, koyu renkli kıyafetleriniz için yapılmış ve koyu kıyafetlerin zamanla solan renklerini canlandırarak sizi o kıyafetlere aşık edecektir.

Perwoll siyah sihir 4 lt. seçeneği size epey gidecek kadar kullanabilirsiniz ve koyu renkli kıyafetlerin zamanla gri tonlara dönüştüğü aşikardır. Perwoll ile yıkanan bu kıyafetlerinizi uzun süre canlı giyebilirsiniz. Kaliteli bir deterjan ve size fazla fazla makinenize dökmenizi istemez, uzun süre dayanıklılığı, kalitesi, giysilerde bıraktığı kokusu ve koyu renk canlılığı ile evinize alacağınız bir numaralı çamaşır deterjanı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.