logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L
  • resm Perwoll Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Renkli Sihir 4 Lt

Perwoll renkli sihir deterjanı çamaşırların rengini soldurmadan yıkayan mucizevi bir deterjandır. Kullandıktan sonra vazgeçilmesi zordur bu deterjandan. Kirlerin en derinine inerek kiri temizler ve eşsiz kokusuyla hafızalarda yer eder. Perwoll renkli sihir çamaşırların parlaklığını soldurmadığı gibi olan rengine de parlaklık katan bir deterjandır. 

Perwoll renkli sihir daha ilk yıkamada çamaşırları temizleme etkisiyle şaşırtır. Çıkaramadığı zorlu leke yoktur Perwoll renkli sihirin. Zorlu lekelerle baş ederek lekelerin en derinine iner. Kokusu büyüleyicidir bir kere koklanması vazgeçilmezler arasına girebilmesi için yeterlidir. 

Etkileyici kokusuyla ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Perwoll renkli sihir çamaşırları derinlemesine temizlerken yıpranması söz konusu değildir. Temizlikte güçlü oluşu Perwoll renkli sihiri vazgeçilmez yapar. 

Kumaşları üstün koruma kalitesine sahiptir. Günler sonra bile Perwoll renkli sihirle yıkanan çamaşırlar ilk günkü gibi kokar. Severleri güçlü lekelerle karşılaştığı zaman elleri hemen Perwoll renkli sihire gider. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.