logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4,2 L

Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4,2 LAdet Fiyatı : 279,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1119,80 TL
Birim Fiyat: 279,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 4,2 L

Persil Jel Color 60 Yikama 4,2 Lt

Persil çamaşır deterjanı konusunda elde edebileceğiniz en kaliteli alternatifler arasında kendini gösteriyor. Oldukça kısa bir süre içerisinde yüksek temizlik ve renk yenilemesi istiyorsanız Persiz sizin için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Kısa sürede Bizim Toptan aracılığı ile piyasadan çok daha uygun bir fiyata satın alma imkanını elde edebilirsiniz!

Persil Jel Color 60 Yikama 4,2 Lt seçenekleri ile satışa çıkarılmıştır. Dileyen kişiler bu ürünü çok daha yüksek boyutlarda satın alabilirler. Renklilerin temizliği söz konusu olduğu zaman sadece Persil kullanıyorsanız toplu satın alım yapmak sizin için çok daha doğru bir seçim olacak! Renklilerinizde solmadan şikayetçiyseniz bu tercihiniz ile beraber renklilerde solma konusuna da net bir biçimde çözüm getirin.

Bizim Toptan Persil markasına en kısa sürede en uygun fiyatlı şekilde erişim sağlayabilmenizi için gerekli olan alt yapıyı sunuyor! Siz de en kısa sürede Bizim Toptan aracılığı ile hem bütçe dostu hem de kaliteden asla taviz vermeyen bir alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.