logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 7 kg

Peros Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 7 kgAdet Fiyatı : 229,96 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 7 kg

Renkli eşyalarınızın, kıyafetlerinizin renklerini koruyan Peros Matik, çamaşırlarınıza hak ettiği değeri verecektir.  Paket hem ekonomik hem de uzun kullanımı sizlere sunmaktadır. Sizler de kıyafetlerinizin renklerinin korunmasını dilerseniz Peros Matik ile çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.

Birçok kişi için kıyafetlerinin renklerinin solmaması, her zaman canlılığını koruması çok önemlidir. Ancak yıkandıkça kıyafetler renklerini bir miktar kaybetmektedir. Bunu engelleyebilmek adına Peros Matik, aktif enzim gücüne sahip olan ve canlı renkler için kullanıma uygun toz deterjanı bu amaç için hazırlamıştır.

Peros Matik Canlı Renkler ile renkli çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.  Aktif enzim gücü özelliği sayesinde renkli çamaşırlarınızın rengini koruyabilirsiniz. 51 yıkama gerçekleştirebileceğiniz Peros Matik ile kıyafetleriniz renklerini koruyacaktır. 

Peros Matik Canlı Renkler  en uygun fiyatlarla bizim toptan marketten alabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.