logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kgAdet Fiyatı : 94,90 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 854,10 TL
Birim Fiyat: 94,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Omo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Omo Matik Color 1,5 Kg


Omo Matik Color renkli çamaşırlarınız için harika parfüm kokusu ile geliyor! Leke bırakmayan güçlü formülü ile çamaşırlarınızı dipten uca temizleyecek, kokusu çevrenizi şenlendirecektir.

Omo ülkemizde oldukça tanınmış bir temizlik markası olmasının yanı sıra aynı zamanda kendi kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markalardan birisidir. Omo ile kirlenmeyi dert etmeyin! Lekeleri kolayca çıkarabilen omo, kirlenmenin çok da dert edilecek bir durum olmadığını söylüyor.

Çocuklarınızın kirlenmekten korkmadan dışarıda doyasıya oyun oynayabileceği bir ortam istemez miydiniz? Omo Matik ile bu rüya gerçek oluyor. Rahat bir şekilde çocuğunuz dışarıda oyun oynayabilecek, Omo Matik sayesinde en zor lekeler bile kolayca çıkacaktır.

Temiz çamaşırlarınızı severek giyecek, yıkadığınızda burnunuza gelecek olan o mis kokular eşliğinde gününüz daha bir güzel geçmeye aday olacak. Güçlü formülü size lekeler ile uğraşmamanızı sağlayacak, bütün işi Omo Matik Color’a bırakabilmenin rahatlığı ve keyfini yaşayacaksınız. Bizim Toptan da bu ürünü 1,5 kilogramlık paketi ile sizlerle buluşturmanın keyfini yaşıyor.

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.