logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 5,5 kg

Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 5,5 kgAdet Fiyatı : 239,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı Toz 5,5 kg

Omo Active Fresh ile kirlenmek her zamankinden daha da güzel. Abartılı mı buldunuz? O zaman üstün temizleyici gücü deneyip farkı kendi gözlerinizle görün. Gözleriniz kamaşacak…
Omo Active Fresh  ile zorlu kir kavramını tamamen unutun. Kısa programda bile kusursuz leke çıkarma gücüne tanık olun. Çamaşırlar ne kadar kirlenmiş olursa olsun, dert etmeyin. Lekeleri çıkarma işini, yeni temizlik ortağınıza bırakın. O, sizin yerinize halletsin.
Çok titiz olabilisiniz veya yeni yıkanmış çamaşırlarınızın hemen kirlenmesini istemiyor olabilirsiniz. Omo Active Fresh ile bütün bunlar artık sorun olmaktan çıkacak çünkü özel bileşenler sayesinde lekeler, eskisi kadar derine yerleşmeyecek. Çamaşırlarınız her zamankinden daha parlak görünecek. Güçlü ama hassas formül ile sık yıkamalarda bile çamaşırlarınız emin ellerde. Daha ne olsun
Siz de çamaşır deterjanında yeni bir döneme adım atın. Çamaşırlarınıza hak ettikleri kusursuzluğu verirken, kendinize zaman kazandırın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.