logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe 3Ü1 Arada Sütlü Köpüklü 56*17,4 g

Nescafe 3Ü1 Arada Sütlü Köpüklü 56*17,4 g

3 Adet üzeri 58,95 TL

Adet Fiyatı : 59,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 589,50 TL 599,51 TL
Birim Fiyat: 58,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nescafe 3Ü1 Arada Sütlü Köpüklü 56*17,4 g

Nescafe 3 1 Sütlü Köpüklü 56 Lı

Güne güzel ve lezzetli bir başlangıç yapmak isteyen kişiler için Nescafe harika bir tercih olacak. Bu şekilde gün sizin için hem daha dinç hem de daha güzel başlayacak! Son dönemlerde sert kahvelerden hoşlanmayan kişiler için yeni bir girişim hazırlandır; Sütlü köpüklü! Süt yoğunluğunun en fazla olduğu paket kahvelerden biri olan bu ürün lezzeti ile dikkat çekiyor.

Sütlü köpüklü yumuşak için seven kişiler için harika bir deneyim! Ders aralarında ya da konsantre olmak istediğiniz zamanlarda içmek için muhakkak çantanıza bir adet iliştirin. Bu şekilde gününüz daha yüksek motivasyonlu bir biçimde devam edecek. Nescafe farkını her yudumunuzda hissedebilirsiniz.

Nescafe 3/1 Sütlü Köpüklü 56Lı şekilde bizim Toptan üzerinden satışa sunuluyor. Bizim Toptan özellikle yumuşak yapısı, güvenilir içeriği ile dikkat çekiyor. Siz de kısa bir süre içerisinde siparişinizi vererek kahve paketinize en uygun fiyat üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan firmasının en temel amacı en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar ile erişim sağlamanız!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.