logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Komili Riviera Zeytinyağı 5 L

Komili Riviera Zeytinyağı 5 L


Adet Fiyatı : 329,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1319,60 TL
Birim Fiyat: 329,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Riviera Zeytinyağı 5 L

Komili Riviera Zeytinyağı 5 Lt.

Komili Ege ve Akdeniz’in en nadide parçası olan zeytini işleyerek sofranıza kadar getiriyor. Bu noktada herhangi bir sıkıntı yaşamamak için özellikle imalat aşamasından piyasaya sürülme noktasına kadar sadece birinci kalite materyallerin kullanılmasına izin verilmektedir.

Komili Riviera Zeytinyağı 5 Lt. olarak paketlenerek çok daha ekonomik bir hal almıştır. Bu ürün sayesinde sofralarınıza lezzet katmak artık çok daha kolay olacak. Anadolu’nun muhteşem lezzet notalarını yemeklere dahil etmek için en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Siz de zeytinyağı aracılığı ile sofralara hem hafif hem de sorunsuz bir lezzet katabilirsiniz.

Komili zeytinyağı hem sıcak hem de soğuk yemeklerde kusursuz biçimde kullanılabiliyor. Bu noktada sofranızda nasıl bir boyut oluşturmak istiyorsanız bu taze mahsul yağları ona göre şekillendirebilirsiniz. Her alana uyumlu olan bu yumuşacık doku ile yemekleriniz harika bir rayiha kazanacaktır.

Komili’nin hoş kokusu, hafif buruk ama oldukça yumuşak tadı ile yemek yemek ve hazırlamak sizin için büyük bir önem arz edecek. Bu süreç içerisinde zeytinyağı kullanmak mutfakta adeta kademe atlamanızı sağlayacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.