logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Riviera Zeytinyağı 5 L

Komili Riviera Zeytinyağı 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Riviera Zeytinyağı 5 L

Ege Bölgesi’ne bağlı Balıkesir ilinin bir ilçesi olan Ayvalık’tan gelen enfes lezzete sahip zeytinler işlenerek Komili riviera zeytinyağında buluşur. Damakta bıraktığı tadı ve yemeklere sunduğu güzellikleri saymakla bitmeyen Komili Riviera Zeytinyağı kullanım sebepleri ile beğenileri üzerine toplar. Özenle toplanarak sofralarınıza konuk olan Komili riviera zeytinyağı öğünlerinizi en güzel şekilde sunmanızda büyük rol oynar. Bittikçe yenisini alacağınız ve mutfağınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Komili riviera zeytinyağı 5 L birçok alanda kullanımı ile tercih edilen ürünlerden biridir. Kızartmalarda tercih edilmesi ile çok beğenilen Komili Riviera Zeytinyağı, market alışverişlerinizde mutlaka edinmeniz gereken ve mutfağınızda yemeklerinizin tadına tat katabilmek için ihtiyaç duyacağınız en önemli ürünlerden biridir. 

Mutfağınızın Baştacı Komili Riviera Zeytinyağı

Mucize topraklardan sofralarınıza kadar gelen doğa harikası zeytinler ile elde edilen yeşilimsi ve sarımtırak renge sahip olan Komili riviera zeytinyağı yemeklerinize tat katar. Bu muhteşem deneyimi en güzel sunumlarınızda hissedebilmeniz için aldığınızın ürünün belirli aşamalardan geçmesi gerekmektedir. Riviera zeytinyağının oluşması için kullanılan zeytinler toprağa düşüp asitlenmiş zeytinlerdir. Bu zeytinler topraktan toplanarak üretim yerine getirilir. Tatsız ve kokusuz durumu dışında asitli olmasından dolayı doğrudan tüketime uygun olmayan zeytinler rafinasyon işlemine tabi tutulur. Tüketime uygun olması için son aşaması kalan Komili riviera zeytinyağı sofralarınıza bir adım daha yaklaşmıştır. İkinci aşamada ise içerisine natürel sızma zeytinyağı katılan rafine zeytinyağı, natürel sızma zeytinyağının sahip olduğu meyvemsi ve hoş aromatik yapısıyla karşılaşır. Sıcak yemeklerde kullanılması ile kullanım kolaylığı sağlayan ağzınıza layık bu ürünü salatalarınızda gezdirebilir, şık sunumlar yapabilirsiniz. Kek, börek gibi hamur işlerinde de önemli rol oynayan zeytinyağı hep elinizin altında olmaya aday bir üründür.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.