logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Karali Demliğin Beklediği Siyah Çay 5 kg

Karali Demliğin Beklediği Siyah Çay 5 kg


Adet Fiyatı : 399,95 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1199,85 TL
Birim Fiyat: 399,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Demliğin Beklediği Siyah Çay 5 kg

Karali Demliğin Beklediği Siyah Çay 5 KG

Karali demliğin beklediği siyah çay 5 kg sofralarınıza ve sohbetlerinize lezzet katıyor! Karali özeniyle piyasaya sürülen çay, Rize’nin en güzel bahçelerinden, eşsiz doğalarından toplanıyor. Kaliteli çay yaprakları ve ürüne ekstra tat katan çay filizleri sayesinde çay tiryakileri oldukça mutlu!

Karali demliğin beklediği siyah çay, Doğu Karadeniz’den toplanıyor ve el sürmeden işleniyor. Üzerinde zararlı tarımsal ilaçlar bulunmuyor; tamamen doğal! Çayın bir diğer özelliği ise yoğun dem içermesi! Demli çay içenler için harika bir ürün; lezzetine doyum olmuyor. Aynı zamanda parlak bir renge sahip; kokusu ise çay sevenler için çok cezbedici!

Nefis aroması, kokusu, yoğun demi ve rengi ile çay sevenlerin çok beğenici bu ürünü Bizim Toptan sitemizden 5 kg’lık paket halinde satın alabilirsiniz. Üründen az miktarda kullandığınızda bile bol çay elde etmeniz mümkün! Karali özeni ve kalitesi ile sofralarınıza gelen siyah çay için siz de hemen siparişinizi verin! Siparişinizi aldıktan sonra en kısa sürede ürünü adresinize teslim ediyoruz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.