logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekimoğlu Un Süper 1 Böreklik 25 kg

Hekimoğlu Un Süper 1 Böreklik 25 kgAdet Fiyatı : 484,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Un Süper 1 Böreklik 25 kg

Hekimoğlu Un Süper 1 Böreklik

Hekimoğlu un süper 1 böreklik sayesinde oluşturduğunuz hamur işlerine lezzet katabilirsiniz. Üretim aşamasında sadece birinci kalite buğdayların kullanıldığı bu unun muhteşem yapısından ve dokusundan dahi kalitesini net bir şekilde görebilirsiniz. En kısa sürede lezzete ulaşmak isteyen kişilerin muhakkak göz atması gereken nitelikli alternatifler arasında yer alıyor.

Un seçimi yaparken yerli üretimden yana tercihinizi kullanmak isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz. Hekimoğlu un kapsamında kaliteli yerli buğdaylar kullanılıyor. Mutfaklarınızda kaliteye yer açarken aynı zamanda nitelikli bir şekilde yerli tarıma da destek olma imkanını elde edebilirsiniz.

Oluşturacağınız hamur işi ürünlerinin bu unun yüksek kalitesi ve besleyiciliği sayesinde harika bir doku kazanacaktır. Kısa sürede yüksek nitelikli bir duruş, mutfakta muhteşem kokular elde edebilmek ve kaliteden taviz vermemek adına doğru adrestesiniz.

Buğdayların una dönüştürülme aşamasından başlayarak direkt olarak paketlenmesine kadar her noktada kalite ve global standartlar gözetilmiştir. Siz de harika bir dokunuş ile mutfağınızda lezzeti şekillendirmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.