logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Extra Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Extra Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Extra Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Extra Soda Elma Aro. 6x200 Ml

Aromalı olan sodalar yazın tüketilen ferah içecekler arasında. Aynı şekilde soğuk aylarda da hazma iyi geldiği için tercih edilir. Enfes aromalar damağa hitap eder ve serinlemenize olanak sağlar. Örneğin Freşa extra soda elma aro bunlar arasında. 

Adı üstünde elma tadını hissetmek isteyenlerin tercihi bu yönde. Hemen ilk yudumda elma tadına şahitlik edeceksiniz. Düşük sodyumlu olduğu için rahatsızlık vermez. Freşa soda kolay içimli olduğu için de öne çıkmıştır. Serin içecekler arasında boy göstermiştir. 

Serin ve kuru ortamda saklamaya uygundur. Uzun süre muhafaza ederek dilediğiniz şekilde tüketmeye başlayabilirsiniz. Örneğin yemek esnasında temin edilebilir. Baştan belirttiğimiz gibi hazım sıkıntısı çekenlere faydalı olacaktır. 

Elma aroması herkesin serinlenmesine yardımcı olur. Ferah içecekler arasında yerini almıştır. Bu ferahlatıcısı ve aromalı lezzetle tanışmanız uzun sürmez. Freşa kalitesi ile soda ferahlığını hissedersiniz. Marka çeşitli aromalar ile sodayı birleştirmiştir. Sade tüketmek istemeyenlere aromalı olanlar eşlik eder. Ve elma aromasına bürünmüş olan sodanın hafifletici etkisi ile tanışmış olursunuz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.