logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Tel Şehriye 5 kg

Filiz Catering Tel Şehriye 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 179,90 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Tel Şehriye 5 kg

Filiz Catering Tel Şehriye 5 Kg

Pek çok kişi tarafından bilinir ki pilav yapmak maharet ister emek ister, beceri ister. Tane tane olmasından tutun da pek çok kriteri bulunmaktadır güzel bir pilavın. Bunlardan en önemlisi de elbette ki lezzeti olmaktadır. Lezzetli bir pilavında elbette ki vazgeçilmezi Filiz Catering Tel Şehriye 5 Kg oluyor.

Öyle ki sadece pilav da değil, pek çok çorba çeşidinde ve aklına gelecek daha pek çok yemekte tel şehriye sıkça kullanılıyor. Uzun yıllardır kültürümüz ile bütünleşmiş olan tel şehriye şüphesiz ki yemeklere ekstra bir tat ve lezzet veriyor.

5 kg olmasından dolayı da pek çok otel gibi büyük işletmelerin mutfaklarının vazgeçilmezi olan Filiz Catering Tel Şehriye, cemiyet yemeklerinde de aşçılar tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Günümüzde çoğalan fiyatlar elbette ki alışveriş konusunda insanları biraz düşündürse de Bizim Toptan Market fiyat bağlamında her daim müşterilerinin yanında olmaya devam ediyorum. Öyle ki Filiz Caterin Tel Şehriye 5Kg. Ürünü en uygun fiyatlar ile raflarında yerini alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.