logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Catering Makarna Erişte 5 kg

Filiz Catering Makarna Erişte 5 kg


Koli Fiyatı (1 Adet) : 84,90 TL
Birim Fiyat: 84,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Erişte 5 kg

Filiz Catering Erişte 5 Kg

Özenle seçilmiş durum buğdayından üretilen filiz erişteler mükemmel lezzeti ile Türk mutfağında yerini almaktadır. Otel, hastane, pub, uçak, kruvaziyer, park, film sitesi veya stüdyo, çekim yeri veya etkinlik mekanı gibi bir yerde yemek servisi sağlayan işletmeler Filiz Catering Erişte 5 Kg ile misafirlerine harika lezzetler ortaya koyabilirler.

İçerisinde hiçbir kartı maddesi bulundurmayan Filiz makarna Avrupa Birliği mevzuatı ve Türk Gıda Kodeksi tarafından kontrol ediliyor. Katkı maddesi ve renklendirici içermeyen makarnalar İç Anadolu’nun en iyi buğdaylarından elde edilmektedir.

Erişte Türk kültürünün vazgeçilmez yiyeceklerinden birisidir. Uzun süre dayanabilen erişteler geçmişte ninelerimiz tarafından evde yapılmaktaydı. Geleneksel ev yapımı erişte tadındaki Filiz Erişte ile sofralarınızı renklendirebilirsiniz.

Pişirmesi oldukça kolay bir lezzet olan bu erişteyi kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Erişteyi pişirmek için önce bir tencerede su kaynatmalısınız. Su kaynadıktan sonra kaynar suyun içerisine istediğiniz miktarda erişte ekleyerek 9-11 dakika pişmesini beklemelisiniz. Pişen erişte makarnalarınızı kevgir yardımı ile süzerek devam edin. Daha sonra tereyağ ya da sıvı yağ ile eriştelerinizi servis edebileceğiniz gibi yoğurtlu ya da soslu bir şekilde de servis edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.