logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Rollstick 108x6 g

Çizmeci Time Rollstick 108x6 gAdet Fiyatı : 204,25 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Rollstick 108x6 g

Çizmeci Time Rollstick

Rulolardan hoşlanıyorsanız o zaman çizmeci time rollstick ürününden satın alabilirsiniz. Genel olarak bir atıştırmalık olarak tüketilen ruloları isterseniz kahve yanında da servis edebiliyorsunuz. İçerisinde çikolata dolgusu bulunuyor. Çocuklar tarafından da, yetişkinler tarafından da tercih edilen bir ürün olduğunu görebiliyorsunuz. Ağızda dağılan yapısı ile 5 çaylarının aranan ürünüdür.

Eğer ki ürünü satın almak istiyorsanız kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile yedirebiliyorsunuz. Türk sermayesinden olan ürün sayesinde Türk ekonomisine de katkı sağlama şansını elde edebiliyorsunuz. Ürünün tadı da oldukça iyidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.