logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 4 kg

Bingo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 4 kgAdet Fiyatı : 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 4 kg

Bingo Matik Renkli & Beyaz 4 Kg

Hem renkli çamaşırlarda hem de beyazlarda etkili bir sonuç sunan deterjana ihtiyacınız varsa Bingo Matik Renkli & Beyaz da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Özel formülü sayesinde ön yıkamaya gerek kalmadan tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlayan ürün toz formundadır. Deterjan çamaşır makinesinde kullanım için uygundur.

Bingo Matik Renkli & Beyaz düşük ısıdaki suda dahi hemen çözünür ve çamaşırların dokusuna derinlemesine işler. Böylece kirin ve lekelerin yüzeye çıkarak çamaşırdan ayrılmasına yardımcı olur. Tek yıkama ile üstün sonuç elde etmenizi sağlayan ürün tüm kumaş çeşitlerinin yıkanması için kullanılabilir.

Ambalaj içerisinde 4 kg toz deterjan yer alıyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Temizliğe dair tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.