logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Billur İyotlu Tuz 3 kg

Billur İyotlu Tuz 3 kgAdet Fiyatı : 74,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Billur İyotlu Tuz 3 kg

Billur I·yotlu Tuz 3 Kg

 

Temel gıdalardan olduğu için tuz siparişinde yüksek gramajlar göz önünde bulunduruluyor. Mesela Billur iyotlu tuz 3 kg tercih halinde. Öyle ki yemeklerin tat kazanması adına tuz ilavesine yer verilmektedir. Kısacası tüm yemeklerde kullanıldığı için mutfakların olmazsa olmazları arasında. Bu anlamda Bizim Toptan içerisinde de sergilenen temel gıdalardan bir tanesidir.

 

Bizim Toptan’da farklı kg değerleri ile sergilenmeye devam ediyor. Sergilenen ürünlerin fiyatlarını da değerlendirmeniz mümkün. Kısa süre içerisinde sipariş sistemine geçilebilir. Bu şekilde zaman kaybetmeden satın alabilir ve elde edebilirsiniz. Beraberinde ise doğru orantıda kullanılması gereklidir. Örneğin tansiyonu yüksek olan kişilerin tuz kullanımına dikkat etmesi önemlidir.

 

Kullanımına bağlı olarak hem faydaları hem de zararları baş gösterebilir. Mesela yine çok tüketilmesi halinde ödem sorununa neden olmaktadır. Ödem zamanla kilo almanızı ve sağlıksız bir görünüme sahip olmanıza sebep olur. Bu nedenle aşırı miktarda tuz tüketimine dur demeniz gerekiyor. Eğer ki bu konuda kendinizi frenleyemiyorsanız, gün içerisinde bolca su tüketmeye özen göstermelisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.