logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Tel Şehriye 5 kg

Besler Mutfak Tel Şehriye 5 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Tel Şehriye 5 kg

Besler Mutfak Tel S¸ehriye 5 Kg

 

Pilavların gerek nohutlu gerekse şehriyeli olarak servis edildiği görülüyor. Bu aşamada köklü markaların ürünleri arasından tercihte bulunarak, lezzetli yemekler hazırlanabilir. Mesela Besler markasının hem makarna hem de şehriyeye yönelik üretimi devam ediyor. Uzun yıllardır üretim yapan ve talep gören marka, Bizim Toptan’da bulunmakta. Sonuç olarak isteyenler markanın ürünlerini kısa süre içerisinde sipariş edebilir.

 

Besler mutfak tel şehriye 5 kg gibi alternatifler mevcut durumdadır. Üstelik son derece makul fiyatlardan alıcısını karşıladığı için talep görmektedir. Bizim Toptan içerisinden bu nedenle toplu alışverişlere yer veriliyor. Piyasanın bir hayli altında olan fiyatlardan dolayı birkaç adet şehriye siparişine geçilebilir. Böylece yukarıda belirttiğimiz gibi pilavlarınız içerisinde kullanabilirsiniz.

 

Sadece pilavlarda değil aynı zamanda çorbalarda da kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak adından yola çıkılarak şehriye çorbalarına yer verilebilir. Salçalı ve kıymalı olacak şekilde çorba yapımına geçilebilir. Farklı lezzetler arayanlar tavuk suyu ile sütlü çorbalarda da şehriye kullanabilir. Tel şeklinde olduğu için kısa sürede pişen şehriyelerin, çoğu yemeğe lezzet kattığı görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.