logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Nohut 25 kg

Besler Mutfak Nohut 25 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 1225,00 TL
Birim Fiyat: 1225,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Nohut 25 kg

Besler Mutfak Nohut 25 Kg

Besler Mutfak Nohut 25 Kg sayesinde sofralarınıza en kaliteli ve besleyici baklagili sokacaksınız. Ekonomik biri biçimde vücudun protein ihtiyacını karşılarken hayvansal ürünlerden uzak durmak isteyen kişiler için nohudun vazgeçilmez bir bitkisel kaynak olduğu da görülmektedir. Besler sayesinde bu mucizevi besine sorunsuz şekilde en yüksek kalite ile ulaşabilirisiniz. 

Ana yemeklerden salatalara kadar her alanda muhteşem bir nitelik sunan bu harika besin sizin için mutfak hazırlıklarını kolaylaştıracaktır. Nohudunuzu aşlayarak buzdolabına kaldırarak çok daha pratik biri biçimde anında yemeğe eklemeye hazır hale getirebilirsiniz. 

Nohudun paketlenmesinden başlayarak yetiştirilme koşullarına kadar her alanda firmanın birinci elden ilgilendiği de görülüyor. 

Nohut üretim aşamalarında sadece yerli kaynaklara imkan tanınmıştır. Kaliteden istifade ederken aynı zamanda yerli üretime de destek vermek isteyen kişiler için Besler markası en net ve sevilen alternatiflerden biri olacaktır. Tarımda yerli üretim kalitesi ile göz doldururken besleyici yapısı ile de sağlığınızı destekleyecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.