logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Baldo Pirinç 10 kg

Besler Mutfak Baldo Pirinç 10 kgAdet Fiyatı : 649,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Baldo Pirinç 10 kg

Besler Baldo Pirinç 10 Kg

Besler baldo pirinç 10 kg özellikle pilav yapımında tercih edilen en lezzetli seçeneklerden bir tanesidir. İri taneli olmasının yanı sıra aynı zamanda önemli bir lif kaynağıdır. Doğru bir şekilde pişirildiğinde suyunu kısa sürede çeker ve asla birbirine yapışmaz.

Baldo pirinç, Marmara, Ege ve Karadeniz Bölgeleri içerisinde yetişen ürünlerden bir tanesidir. Kokusu olmadığı gibi genellikle görünümü de mat bir yapıdadır. Pilavlar dışında tatlı ya da çorbalarda da kullanıma uygundur. Yaprak sarmasında ve dolma çeşitlerinde de tercih edilir.

Kısa sürede su çektiği için baldo pirincin pişme süresi kısadır. Sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında her zamanki yerini korur. Besler baldo pirinç, paketi açılmış olsa bile ilk günkü tazeliğini korur. Güneşten uzak, serinde yerde muhafaza edilmelidir.

Yoğun vitamin içeren pirinç türü, özel olarak yetiştirilir, toplanır, işlem görür ve sofralarda kullanıma hazır hale gelir. İri taneli olması nedeniyle dikkat çeker. Pişirmesi ya da yemek yapması oldukça kolaydır. Herkesin damak tadına hitap eden bir lezzet olarak karşımıza çıkar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.