logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Besler Kova Mayonez 8 kg

Besler Kova Mayonez 8 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Kova Mayonez 8 Kg

Yiyeceklerimizi mayonez ile soslamaya bayılıyoruz! Her şeyin yanına yakışan tam kıvamlı, kokusuz ve mükemmel derecede lezzetli Besler Kova Mayonez 8 Kg boyu geniş aileler için özenle üretilmiştir. El değmeden, en hijyenik ortamlarda güvenli ve sağlıklı bir şekilde hazırlanan besler mayonezin kullanım alanları oldukça geniştir.

Tüm yiyeceklerle uyum içinde tüketilen Besler mayonez, hamburger, nugget, patates kızartması, dip soslar ve daha binlerce yiyecekle tüketilebilir.Tüm dünyada marka haline gelmiş Besler Mayonez, kalitesi sayesinde bugün endüstriyel mutfak alanında da çoğu firmanın ilk tercihi arasındadır.

Besler Gıda tarafından özel çiftlik yumurtaları, limon, yağ ve tuzdan oluşan özel tarifi ile üretilmektedir. Sağlık koşulları en ön seviyede tutularak el değmeden hazırlanmış, Besler Mayonez, renklendirici ve koruyucu katkı maddesi içermez. Bu nedenle dilediğiniz her yiyecekte güvenle tüketebileceğiniz bir sos haline gelmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.