logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Kova Ketçap 9 kg

Besler Kova Ketçap 9 kgAdet Fiyatı : 219,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Kova Ketçap 9 kg

Ürün Adı: Besler Ketçap 9 Kg

İçindekiler: Su, Domates Salçası, Glukoz Şurubu(mısır),Şeker,Modifiye Mısır Nişastası,Tuz,Sirke,Koruyucular(Potasyum Sorbat,Sodyum Benzoat),Baharat Aroma Vericisi.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Burcu Gıda Konservecilik ve Salça Sanayi A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-10-K-000038

Net Miktar: 9 Kg e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri | 100 g için Enerji (kJ/kcal) 435/104 Yağ (g) 0,1 Doymuş Yağ (g) 0,0  Karbonhidrat (g) 25 Şekerler(g) 18 Protein (g) 0,8  Tuz (g) 1,3

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Direkt Güneş Işığından koruyunuz. Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.