logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Tatlı Toz Biber 1 kg

Bağdat Tatlı Toz Biber 1 kgAdet Fiyatı : 319,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 3199,00 TL
Birim Fiyat: 319,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Tatlı Toz Biber 1 kg

Bağdat Tatlı Toz Biber 1 Kg

Baharatlar içerisinde en sık kullanılan ve yemeklere katmış olduğu aroma ile de ayrı bir yere sahip olan toz biber hoş rayihası ile harikalar yaratmaktadır. Baharatların özellikle sadece güvenilir olan markalardan satın alınması önerilir. Bu süreç içerisinde Bağdat baharat gönül rahatlığı ile satın alım yapabileceğiniz nadir markalar arasında yer alır. Baharatın temin aşamasından paketlemeye kadar lezzet ve sağlık hususlarını ön planda tutarak süreci devam ettirmektedir.

Tatlı toz biber etlerin soslanmasından, yemeklere lezzet katmaya kadar birçok alanda kullanılır. Özellikle sunulan lezzetin memnuniyet veren bir dokuda olması ve ağlık koşullarına uygun üretildiği de garantilendiyse sorunsuz bir biçimde satın alımınızı tamamlayarak yemeklerinize lezzet katmaya başlayabilirsiniz.

Bağdat Tatlı Toz Biber 1 Kg paketlerde toplu bir biçimde satışa sunulmuştur. Daha küçük ebatta satın almak isteyen kişiler için de muhteşem bir alternatif söz konusudur. Bağdat tatlı toz biber hem lezzeti hem de Bizim Toptan güvencesi ile satışa sunulması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bizim Toptan mağazamız alışverişinizi dilerseniz kapınıza kadar da getirebilmektedir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.