logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Sumak 1 kg

Bağdat Sumak 1 kgAdet Fiyatı : 219,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 2199,00 TL
Birim Fiyat: 219,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Sumak 1 kg

Sumak Anadolu kültüründe ekşi denildiği zaman akla ilk gelen materyallerin başında gelir. Limonun yaygın şekilde kullanılmadığı alanlarda bunun yerini tutabilecek en uygun baharat sumak olacaktır. Harika ekşi mayhoş rayihası ile muhteşem bir kalite ortaya çıkarmaktadır. Siz de sumağın lezzetli yapısını yemeklerinizde ya da bitki çaylarınızda değerlendirebilirsiniz.

Bağdat baharat bu ürünün temin edilmesinden size sunulmasına kadar bütün aşamalarda kaliteden taviz vermeyen bir anlayış benimsemektedir. Ürünün doğallığına zarar verecek hiçbir unsur kullanılmamaktadır. Bunun tam tersi ne denli doğal yapıda bırakılırsa elde edilecek sonuç da o denli verimli olacaktır.

Bağdat Sumak 1 Kg şeklinde toplu paketlenmiş olarak satışa çıkarılmıştır. Bu ürünün fiyat aralığının piyasada yer alandan çok daha makul olduğu da net şekilde görülmektedir. Ürünü bu denli toplu bir biçimde satın almak istemeyen kişiler küçük paketler halinde de satın alabilir. Bizim Toptan her bir kullanıcı tipi için uygun olacak farklı gramajlarda paketlemeyi gerçekleştirmiştir. Bizim Toptan sadece uygun fiyat konusunda değil kalitede de oldukça hassas bir duruş sergilemektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.