logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Pul Biber 1 kg

Bağdat Pul Biber 1 kgAdet Fiyatı : 284,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 2849,00 TL
Birim Fiyat: 284,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Pul Biber 1 kg

Bağdat Pul Biber 1 KG

Bağdat baharat konusunda ülkemizin en önde gelen ve kaliteli içeriklerini üretmektedir. Özellikle sunmuş olduğu muhteşem lezzetler ve sağlıklı içerik ile beraber global manada da yaygınlığının arttığı eklenmesi gereken detaylar arasındadır. Pul biber üretiminde de aynı özen vurgulanmıştır. Bu muhteşem lezzetlere erişim sağlarken harika bir tat yakalamanız için sürecin olabildiğince sorunsuz şekilde işleyebilmesi için doğallıktan taviz verilmemiştir.

Biberlerin temin edilmesinden, kurutulup işlenmesine kadar her bir aşamada sorunsuz bir doku oluşturulmuştur. Bağdat pul biber sayesinde makarnalarınız, çorbalarınız, yemekleriniz harika bir çeşni ile buluşacaktır. Bu muhteşem lezzet Anadolu mutfağının en vazgeçilmez öğelerinden bir tanesidir. Bağdat markası bu geleneksel lezzete en az kimyasal ile en uzun ömürlü şekli vermek için büyük çaba sarf etmiştir.

Bağdat Pul Biber 1 Kg olarak satışa sunulmuş ve daha çok işletmeler için ya da toplu alışveriş yapan aileler için uygun hale getirilmiştir. Bu şekilde toplu biçimde Bizim Toptan aracılığı ile alındığı zaman fiyat aralığının çok daha makul bir hale geleceğinden emin olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.