logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Kimyon 1 kg

Bağdat Kimyon 1 kgAdet Fiyatı : 349,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Kimyon 1 kg

Anadolu mutfağının en nadide baharatlarından olan kimyon nerdeyse bütün yemeklerde belirli bir oranda kendine yer bulur. Ayrıca şifalı bir yapısı olduğu için sindirim sistemi rahatsızlıklarının da üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır. Bağdat kimyon bu baharata en sağlıklı ve kaliteli şekilde erişim sağlamanızı mümkün kılacaktır.

Sadece Anadolu coğrafyasında değil tüm dünyada ve özellikle Hindistan’da yaygın şekilde kullanılan bu baharat sizin için lezzetin anahtarı olacaktır. Bağdat baharat sayesinde sağlık koşullarına ve kaliteye global manada sorunsuz bir biçimde erişim sağlamanızı mümkün kılacak bir sistem oluşturulmuştur. Baharatın içerisine sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir ek koruyucunun koyulmadığı da belirtilmesi gereken detaylardandır.

Bağdat Kimyon 1 Kg paketler halinde satışa sunulmuştur. Dileyen kişiler için firmamız Bizim Toptan daha küçük parçalar halinde de paketlemelere yer verilmiştir. Hem toptan hem de perakende satın alım yağacak olan kişileri memnun edecek çok farklı kampanyalar vardır. Satın aldığınız ürünleri dilerseniz kapınıza kadar getirme gibi bir imkanımız olduğu da eklenmesi gereken detaylardandır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.