logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Hindistan Cevizi 750 g

Bağdat Hindistan Cevizi 750 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Hindistan Cevizi 750 g

Bağdat Hindistan Cevizi 750 Gr

Yalnızca tropik bölgelerde yetişen hindistan cevizinin mükemmel tadına ulaşmak artık çok kolay. Başta tatlı çeşitleri ve hamur işleri olmak üzere özel yemeklerde ve mezelerde de kullanabileceğiniz Bağdat Hindistan Cevizi size sadece bir tık uzaklıkta. En leziz hindistan cevizlerinden elde edilen ürün pratik bir kullanım şekli sunuyor.

Bağdat Hindistan Cevizi ağız kokusunu yok ediyor. Baş ağrısına iyi geliyor ve yüksek ateşi düşürmeye yardımcı oluyor. Sağlığa son derece faydalı olan ürünü tüm tatlılarınızda süsleme amaçlı olarak da kullanabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının baharat kategorisi içerisinde yer alan ürün 750 gramlık paketinde kullanıma sunuluyor. Serin ve kuru yerde muhafaza etmeniz durumunda tazeliğini uzun süre yitirmez, nemini kaybetmez ve kurumaz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.