logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Profesyonel Piliç Uzun Sosis 750 g

Aytaç Profesyonel Piliç Uzun Sosis 750 gAdet Fiyatı : 96,50 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 772,00 TL
Birim Fiyat: 96,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Profesyonel Piliç Uzun Sosis 750 g

Aytaç Prof Piliç Uzun Sosis

Aytaç firması havyasal şarküteri ürünlerinin üretilmesi konusunda harika bir kalite ortaya koymaktadır. Steril koşullarda üretim ile lezzet konusunda harikalar yaratma unsurları da bir araya getirilmiştir. Sandviç hazırlarken ya da kahvaltı sofralarınızı geliştirirken Aytaç sosis sizin için vazgeçilmez seçeneklerden biri olacak!

Aytaç prof piliç uzun sosis ile kahvaltı sofralarınız artık çok daha renkli bir hal alacak. Siz de muhteşem lezzet ve baharat dengesine en sağlıklı şekilde erişmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Aytaç bu konuda lezzet ve sağlıklı üretim koşullarını bir araya getiren en nitelikli firmalar arasındadır.

Uzun sosis ile lezzetli bir aperatif yemek hazırlayabilirsiniz. Ana yemeğin lezzetlendirilmesi için kullanabilirsiniz. Erişim sürecinde sorunsuz bir lezzet unsurundan istifade edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz!

Ürünlerin her birinin gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiş olması da verimliliği artırmaktadır. Bu şekilde kalite konusunda onaylı olan ürünler kişilere sunulmakta ve niteliği ile göz dolduran bir yapı ortaya çıkarılmaktadır! Aytaç markası global kalite standartlarını takip ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.