logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Extra Hanımeli Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Yumoş Extra Hanımeli Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Yumoş Extra Hanımeli Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 89,75 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 807,76 TL
Birim Fiyat: 89,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Extra Hanımeli Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L


Yumoş Extra Hanımeli , Ev içerisindeki en büyük destekçiniz olarak yer almaktadır. Çamaşır yıkama konusunda farklı bir deneyim oluşturan Yumoş Extra Hanımeli, bilinen diğer yumuşatıcılara göre oldukça tercih edilmektedir.
İçerisinde bulunan muhteşem koku ile birlikte sizin de tercihiniz olabilir. Giysilerinizde ya da ev içerisinde bulunan diğer tekstil ürünlerinizde güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir yumuşatıcı lekesi, iz ya da kıyafetlerinizde tüllenme gibi durumlar kesinlikle yaşanılmaz.
Yoğun kıvamı ile birlikte uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Yalnızca tek bir kapak ile birden fazla çamaşır yıkanmaktadır. Çamaşırlarınızın sertleşmesi ya da yapısını kaybetmesi gibi durumlar kesinlikle görülmez.
Ev içerisinde nevresimleriniz ve giysilerinizde muhteşem bir koku oluşturur. Aynı zamanda farklı bir çamaşır yıkama deneyimi sağlar. Mis gibi kokusuyla yer edinen ürünü, siz de kendi giysileriniz için tercih edebilirsiniz. Temizlikte beklenenin ötesinde bir performans görmek isteyenler için oldukça ideal bir üründür.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.