logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Max Taze Gül Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Taze Gül 1440 Ml

Giysilerinizin ilk günkü görünümünü korumasına yardımcı olan Vernel Max taze gül aynı zamanda giysilerinizi yumuşatır. Konsantre formülü sayesinde son derece yoğun ve aynı zamanda kıvamlıdır. Kıyafetlerin, renklerinin ya da beyazların kırışmasını engeller.

Eşsiz taze gül kokusu sayesinde giysilerin daha ferah kokmasına zemin hazırlar. Üstelik ilk günden itibaren en az 5 güne kadar kalıcıdır. 10 haftaya kadar renkleri koruduğu yapılan testler sonucunda da kanıtlanmıştır.

En iyi sonucu verebilmesine adına kullanım talimatlarına uymanız yararlı olacaktır. Çamaşır makinesinin yumuşatıcı gözüne belirli bir oranda dökülmesi yeterlidir. Düşük sıcaklıkta bile kıyafetleri yumuşatır, renkleri korur ve zarar vermez. Her zaman yumuşak bir görünüm yaratılmasına destek verir.

Dikkat çekici ve ferahlatıcı taze gül kokusu herkesin beğenisine hitap eder. Kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Az bir miktarında bile yoğun kokusu kıyafetlerde uzun süre geçerliliğini korur. Özel parfümlü kokusu ve profesyonel olarak hazırlanan formülü sağlık açısından da zararlı değildir. Tahriş etmediği gibi hassas ciltlilerinde kullanıma uygundur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.