logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vernel Max Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Vernel Max Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 79,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 959,40 TL
Birim Fiyat: 79,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Max Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Sensitive 1,44 Lt

Cilt dostu olarak üretilen Vernel Max Sensitive zararlı herhangi bir içeriğe sahip değil. Hal böyle olunca çamaşır hijyeninde rahatlıkla kullanılan ürünler arasında yerini almıştır. Hassas ciltlere dahi uyum sağlar ve özel formülü ile ultra hijyene tanıklık edersiniz. 

Vernel Max Sensitive özel formülü sadece hijyene etki etmez. Bunun yanı sıra çamaşırların mis gibi kokmasına yardımcı olur. Ferah kokusu ile herkeste merak uyandırır. Böylece parfüm kullanmanıza gerek kalmaz. Öyle ki parfümden daha ferah ve doğal bir koku sergiler. Bu şekilde herkeste merak uyandırır. 

Gözünüzün arkada kalmasına izin vermez. Kokusu ve ultra hijyen standartları ile öne çıkmıştır. Aynı zamanda çamaşırların yumuşak hale gelmesine etki eder. Eski ve ser çamaşırlara Vernel Max ile son!

Aloe vera bitkisinden hazırlanan ürün, yumuşatıcı olarak temin edilir. Yumuşak çamaşırlara hasret olanlar tercih eder. Aynı zamanda çamaşırların ferah bir kokuya kavuşmasına katkı sağlar. Kısacası beklentilerin ötesinde bir ürün. Temin edenler çamaşırlarında ki farkı gözleri ile görecek. Kokuyu anında hissedecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.