logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker 9 Kat Tat İnce İnce Çilekli 114 g 16'lı

Ülker 9 Kat Tat İnce İnce Çilekli 114 g 16'lıKoli Fiyatı (16 Adet) : 268,80 TL
Birim Fiyat: 16,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker 9 Kat Tat İnce İnce Çilekli 114 g 16'lı

Ülker 9 Kat Tat I·nce I·nce Çil

Dilim dilim olan gofretler yediden yetmişe herkesin tercihi halinde. Özellikle de çay ile kahve ikramlıkları arasında boy gösterir. Farklı aromalar içerenler öne çıkmıştır. Özellikle de fındıklı olanlar herkesin beğenisini toplamıştır. 

Ülker 9 kat tat ince ince çil tam da bu özelliklere sahip. İçeriğinde fındık kreması bulunuyor. İncecik bir gofret tabakasına sahiptir. İnce gofret parçalarının arasında fındık kreması bulunuyor. 

Gofretin çıtır tadı fındık ile buluşuyor. Bu eşsiz lezzet Ülker 9 kat tat ince ince çil ile gözler önüne seriliyor. 9 kat olacak şekilde hazırlanan gofretler sofralara hazırlanıyor. Hoş ikramlıklar arasında başı çekiyor. 

Başta çocukların olmak üzere yetişkinlerin de favori atıştırmalıkları arasında. Fındıklı olan gofretler ince dilimler haline servise hazır. Özel paketi ile hava almayacak şekilde elinize ulaştırılır ve servise eklenir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.