logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sprite Pet 1 l
  • resm Sprite Pet 1 l

Sprite Pet 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sprite Pet 1 Lt

Sprite Pet ferahlatma özelliğiyle eşsiz bir tattır. Asitli oluşu oldukça ferahlatır. Sandviçlerin, yemeklerin ve hemen hemen her tatlının yanına eşlik edebilen bir içecektir. 

Sıcak havalarda serinletirken keyfe keyif katar. Özel günlerde ve piknik gibi aktivitelerde severek içilir. Severleri bu içeceğe alıştıkları zaman yerini hiçbir içecekle dolduramazlar. Sıcak günlerin aranan içeceğidir sprite pet. 

Mutfaklarda yerini aldıktan sonra elleri hep bu içeceğe gidebilir ferahlamak isteyenlerin. Yemeklerden sonra oluşan mide şişkinliğinin en iyi dostudur. Asitli oluşu mide şişkinliğine çok iyi gelir. Bu yüzden yemeklerin yanına sprite pet tercih etmek şişkinliğe sebep olmayacaktır. 

Sprite pet hafif ve mideyi baymayan bir içecek olduğu için yaz günlerinin kurtarıcısıdır. Yaz günlerinde bir içecekle serinlemek isteyenlerin çözümü sprite pettir. Tadı, hafifliği ve serinletme hissiyle akıllarda yer eder. Sprite pet bir kere içenlerin vazgeçilmezi olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.