logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Çamlıca Gazoz 1,5 l
  • resm Çamlıca Gazoz 1,5 l

Çamlıca Gazoz 1,5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Çamlıca Gazoz 1,5 Lt

Serinlemek istediğinizde ya da kendinizi daha ferah hissetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz içecek gazoz olabilir. Gazoz çeşitleri arasında Çamlıca Gazoz da bulunuyor. Limon aromalı olarak üretilen bu ürün günün her saatinde tercih edilebilir. Misafirlerinize de ikram edebilirsiniz.

Çamlıca Gazoz Ülker markasının kalitesi ve güvencesi ile üretilen bir içecektir. Çocuklar tarafından da severek tüketilen bu içeceği kuruyemiş çeşitleri, atıştırmalıklar ve hamur işi çeşitleri ile birlikte de tüketebilirsiniz. Akşam yemekleriyle birlikte de içebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 1,5 litre gazoz bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının gazoz kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerini başka yerde aramanıza gerek yok. Tamamı internet mağazasında ve tek tıkla adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.