logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Sade Maden Suyu 250 ml 6'lı

Sarıkız Sade Maden Suyu 250 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Sade Maden Suyu 250 ml 6'lı

Sarıkız Doğal Maden Suyu 250 ML

Ülkemiz topraklarında bulunan yanardağların da etkisiyle, termal sular ve şifalı kaplıcalar hemen her bölgede bulunuyor ve buna istinaden de karşımıza çok farklı maden suları çıkıyor. Çok fazla sayıda markanın yer aldığı maden suyu üretimi konusunda Sarıkız Doğal Maden Suyu diğer tüm markalardan sıyrılarak lezzetiyle öne çıkmayı başarıyor.

Hazım kolaylaştırıcı özelliği olan, cildi gençleştiren, mide yanmalarına iyi gelen ve daha pek çok faydası olan maden suyunun her yaşta kullanılabileceği bir gerçek. Kaynağından doğal olarak çıkartılan maden suyu 250 mililitrelik özel şişelerde 20 adetlik kolilerde satışa sunuluyor.

Soda kategorisinde bulabileceğiniz Sarıkız Doğal Maden Suyunu Bizim Toptan internet mağazasından güvenle sipariş vererek, dilediğiniz miktarda istediğiniz adrese getirtebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.