logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal

ImageUploadComponent

www.bizimtoptan.com.tr’de Maxipuan Ayrıcalığı!

1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk peşin harcamanıza 50 TL, 1.500 TL ve üzeri ilk peşin harcamanıza 150 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

Alışverişe başlamak için TIKLAYIN.

Kampanya Detay: 

  • Ticari kartlar ile alışveriş yapan müşteriler kampanyaya katılmak için: Maximum İşyerim’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Başarılı kampanya katılımı için ticari kart kullanıcısının müşteri numarası altında ve ticari interaktifinde teyitli cep telefonunun tanımlı olması gerekmektedir.
  • Uygulamayı telefonunuza indirmek için: https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximumisyerimindir
  •  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles,Maximiles Black, İş'te Üniversiteli), Ticari Kredi Kartları
  • Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum Aidatsız Kartlar, Business Aidatsız Kart, İş Bankası Vergi Kart, Bayi Kartlar, İmece Kartlar, KGF İşletme Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.  Bizim Toptan Fiziki Satış Mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Haziran 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles Business ve Maximiles TİM İhracatçı Kart kredi kartlarına yüklenen MaxiPuanlar Maximile dönüştürülemeyecektir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.