logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Kurumsal

Prosaf


Sizi, Türkiye’nin en yaygın erişim ağımız ile avantajlar ve kolaylıklar dünyasına davet ediyoruz.

Müşterilerinizin tüm ihtiyaçları için Türkiye’nin her yerinde, her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlarla yanınızdayız.

Geleneksel ve Ev Dışı Tüketim noktalarına ulaşmak için Bizim Toptan’daki profesyonel çözüm ortağınızın adı: PROSAF

Sektöründe faaliyet gösteren akaryakıt istasyon marketleri, kurumsal müşteriler, kantin, otel, restoran, fast-food, cafe, pastane, catering firmaları, işletme mutfakları, turizm tesisleri, sanayi kuruluşları, hastane, okul, bakkal, market, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri gerek kısa vadeli gerek uzun vadeli anlaşmalar yaparak, özel avantajlar sunarak ve servis hizmeti vererek, ürün tedarikini ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. PROSAF’ ın kapsamlı tedarik çözümü farklı kategorilerden çeşitli ürünlere mi ihtiyacınız var? Çözümü Prosaf’ ta!

 

Prosaf; atıştırmalık, sıvı yağ ve margarin, soğuk içecek, kuru gıda, temizlik, sıcak içecek, süt /süt ürünleri, dondurulmuş ürünler, kâğıt ürünleri, şarküteri/kahvaltılık ürünler, kişisel bakım/kozmetik ürünleri, gıda dışı, et/et ürünleri, meyve sebze kategorilerinin tamamını bünyesinde barındırır. İhtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir tedarikçiden zahmetsizce temin edebilirsiniz. Bu sayede farklı tedarikçilere ayrı ayrı zaman ayırmanıza ve onlarca farklı fatura işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tedarik konusunda tek elden çözüm Prosaf’la mümkün.

 

Neden PROSAF?

  • İhtiyacınız olan tüm ürünler tek bir tedarikçiden,
  • Tanzim & Teşhir Desteği 
  • Kolay İade & Değişim Süreçleri
  • Esnek Ödeme Avantajları
  • Yerinde Teslimat
  • Online Sipariş
  • Size Özel Satış Temsilcisi
  • 81 İle Hizmet
İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler Tek Bir Tedarikçiden

PROSAF ile, hijyen ürünleri için ayrı, kırtasiye için ayrı, gıda ve içecek kategorisi için ayrı tedarikçilerle çalışmanıza ve onlarca farklı fatura işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tek bir tedarikçiden, tüm avantajları kullanarak tek faturada işleminizi halledersiniz. Böylece tüm enerjinizi işinize odaklayabilirsiniz.

Tanzim & Teşhir Desteği

Alanında uzman ve eğitimli Bizon dağıtım ekiplerimiz ürünlerin teslimatından sonra raf dizilimi, son kullanma tarihi kontrolü, tanzim ve teşhir konularında sizlere destek olur.

*İstasyon müşterilerimiz için geçerlidir.


Kolay İade & Değişim Süreçleri

Ürünlerinizi iade etmek veya değiştirmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Bunun için onlarca form veya iade prosedürüyle uğraşmanıza gerek yok. Tüm ürünleri en kısa sürede adresinizden teslim alarak süreci sizler için yönetiyoruz.

*İade süremiz alışverişleriniz sonrası 1 ay içerisinde geçerlidir.

Esnek Ödeme Avantajları

Birlikte size en uygun ödeme seçeneğini yapılandırıyoruz. Ayrıca, anlaşmalı bankalardan temin edebileceğiniz Bizim Profesyonel Kart ile sadece Bizim Toptan alışverişlerinizde kullanacağınız özel bir kredi limiti açıyor, size özel avantajlardan bütçenizi zorlamadan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Kapıda Nakit & Kredi Kartı Ödeme

Online Ödeme

Kredili Açık Hesap

Parçalı Ödeme

 

Yerinde Teslimat

Lojistik sistemimiz ve sevkiyat ağımızla, ürünlerinizi ayağınıza kadar teslim ediyoruz. Yazlık bölgeleri kapsayan Marin Servis hizmetimizle yatların özel ihtiyaçlarını özel lojistik imkanlarımızla uygun fiyat yüksek kalite standartlarını koruyarak temin ediyoruz.

Yurtiçi ve uluslararası gemilerin kumanya ihtiyaçları için özel çözümler üretilerek ihtiyaçları karşılanıp yerinde teslimatlar yapılmaktadır.

Online Sipariş

PROSAF ekiplerinin işyerinizi ziyaretiyle verebileceğiniz siparişlerin yanı sıra size özel olarak açılacak online sipariş ekranı ile cepten veya webten Prosaf.com.tr üzerinden kendi sipariş listenizi oluşturabilir ve ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ürün Grupları

Prosaf yerel ve ulusal alternatif bir çok markayı bünyesinde barındırır. Kuru gıda, soslar, pasta malzemeleri, süt ürünleri, şarküteri, soğuk ve sıcak içecek grubu, ithal ürünler, atıştırmalıklar, donuk ürünler, kırmızı ve beyaz et ürünleri, balık, meyve sebze, temizlik ürünleri, kağıt ürünleri, sarf malzemeleri, mutfak ekipmanları gibi bu noktaların ihtiyaç duyabileceği tüm ürün gruplarının satışını gerçekleştirir ve müşterilerimizin kapısına kadar teslim eder.


Size Özel Satış Temsilcisi

İhtiyaçlarınız belirlemek, siparişlerinizi yönetmek, geri bildirimlerinizi almak için siz özel satış temsilciniz haftalık ziyaretleri ile yanınızda. Sipariş süreçlerinin uçtan uca takibini sizin adınıza sağlayarak sizlere daha esnek ve verimli zamanın kalmasını sağlıyoruz.

 

81 İlde Hizmet

Bizim Toptan Satış Mağazaları’ nın coğrafi yaygınlığından destek alıyor ve 81 ilde müşterilerimize hizmet sunmanın keyfini yaşıyoruz. Bulunduğunuz ilde Bizim Toptan Satış Mağazası yok mu? Merak etmeyin Prosaf ekibi mesafeleri aşıyor ve size en yakın mağazamızdan hizmet vererek tüm ihtiyaçlarınızın tedarikçisi oluyor.

 

Kalite ve Güvence

Müşterimize özel tedarik planlama sistemi ve yetişmiş personelimiz ile işletmelerinizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı oluyoruz.  Anlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek doluluktaki mağazalarımızın ve depolarımızın stoklarından, FIFO ve  ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi kurallarına göre özenle ve en hızlı şekilde hazırlanan siparişlerinizi, ürün çeşidine göre çift rejimli -18 veya +4 araçlarımızla kapınıza kadar teslimat yapmaktayız.