logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal

Prosaf


Sizi, Türkiye’nin en yaygın erişim ağımız ile avantajlar ve kolaylıklar dünyasına davet ediyoruz.

Müşterilerinizin tüm ihtiyaçları için Türkiye’nin her yerinde, her zaman en kaliteli ve en uygun fiyatlarla yanınızdayız.

Geleneksel ve Ev Dışı Tüketim noktalarına ulaşmak için Bizim Toptan’daki profesyonel çözüm ortağınızın adı: PROSAF

Sektöründe faaliyet gösteren akaryakıt istasyon marketleri, kantin, otel, restorant, fast food, cafe, pastane, catering firmaları, işletme mutfakları, turizm tesisleri , sanayi kuruluşları, hastane, okul, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı olan tüm ürünleri gerek kısa vadeli gerek uzun vadeli anlaşmalar yaparak, özel avantajlar sunarak ve servis hizmeti vererek, ürün tedarikini ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz

Neden PROSAF?

  • İhtiyacınız olan tüm ürünler tek bir tedarikçiden,
  • Tanzim & Teşhir Desteği 
  • Kolay İade & Değişim Süreçleri
  • Esnek Ödeme Avantajları
  • Yerinde Teslimat
  • Online Sipariş
İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler Tek Bir Tedarikçiden

PROSAF ile, hijyen ürünleri için ayrı, kırtasiye için ayrı, gıda ve içecek kategorisi için ayrı tedarikçilerle çalışmanıza ve onlarca farklı fatura işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tek bir tedarikçiden, tüm avantajları kullanarak tek faturada işleminizi halledersiniz. Böylece tüm enerjinizi işinize odaklayabilirsiniz.

Tanzim & Teşhir Desteği

Alanında uzman ve özel eğitimli PROSAF ekipleri ürünlerin teslimatından sonra raf dizilimi, son kullanma tarihlerinin kontrolü, tanzim ve teşhir konularında da size destek olur.
 
Kolay İade & Değişim Süreçleri

Ürünlerinizi iade etmek veya değiştirmek mi istiyorsunuz? Hiç sorun değil. Bunun için onlarca form veya iade prosedürüyle uğraşmanıza gerek yok. Tüm ürünleri en kısa sürede adresinizden teslim alarak yükünüzü hafifletiyoruz.
 
Esnek Ödeme Avantajları

Kredili açık hesap, kredi kartı ve taksitli satış, vade erteleme… Birlikte size en uygun ödeme seçeneğini yapılandırıyoruz. Ayrıca, anlaşmalı bankalardan temin edebileceğiniz Bizim Profesyonel Kart ile sadece Bizim Toptan alışverişlerinde kullanacağınız özel bir kredi limiti açıyor, size özel avantajlardan bütçenizi zorlamadan faydalanmanızı sağlıyoruz. (Bizim Profesyonel Kart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. )

Yerinde Teslimat

Lojistik sistemimiz ve sevkiyat ağımızla, ürünlerinizi ayağınıza kadar teslim ediyoruz. Yazlık bölgeleri kapsayan Marin Servis hizmetimizle yatların özel ihtiyaçlarını özel lojistik imkanlarımızla uygun fiyat yüksek kalite standartlarını koruyarak temin ediyoruz.

Yurtiçi ve uluslararası gemilerin kumanya ihtiyaçları için özel çözümler üretilerek ihtiyaçları karşılanıp yerinde teslimatlar yapılmaktadır.

Online Sipariş

PROSAF ekiplerinin işyerinizi ziyaretiyle verebileceğiniz siparişlerin yanı sıra size özel olarak açılacak online sipariş ekranı ile cepten veya webten kendi sipariş listenizi oluşturabilir ve ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ürün Grupları

Prosaf yerel ve ulusal alternatif bir çok markayı bünyesinde barındırır. Kuru gıda, soslar, pasta malzemeleri, süt ürünleri, şarküteri, soğuk ve sıcak içecek grubu, ithal ürünler, atıştırmalıklar, donuk ürünler, kırmızı ve beyaz et ürünleri, balık, meyve sebze, temizlik ürünleri, kağıt ürünleri, sarf malzemeleri, mutfak ekipmanları gibi bu noktaların ihtiyaç duyabileceği tüm ürün gruplarının satışını gerçekleştirir ve müşterilerimizin kapısına kadar teslim eder.

Kalite ve Güvence

Müşterimize özel tedarik planlama sistemi ve yetişmiş personelimiz ile işletmelerinizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı oluyoruz.  Anlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek doluluktaki mağazalarımızın ve depolarımızın stoklarından, FIFO ve İSO 2008 Kalite Güvence kurallarına göre özenle ve en hızlı şekilde hazırlanan siparişlerinizi, ürün çeşidine göre çift rejimli -18 veya +4 araçlarımızla kapınıza kadar teslimat yapmaktayız.