logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Manolya Rüyası Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Peros Manolya Rüyası Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 74,90 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 599,20 TL
Birim Fiyat: 74,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Manolya Rüyası Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Peros Soft Manolya Rüyası

Çamaşır temizliği konusunda en doğru çamaşır deterjanını bulmak, kıyafetlerin bakımı ve temizliği noktasında oldukça önemli noktalardan birisi olarak bilinir. Zira çamaşır deterjanı eğer yanlış bir tercih ile çamaşırlara uygulanırsa çamaşırların kısa bir zaman içerisinde yıpranması, eskimesi ve renklerinin solması muhtemeldir.

Peros soft manolya rüyası çamaşır deterjanı olarak oldukça sevilen ve sıklıkla tercih edilen çamaşır deterjanı markalarından birisi olarak karşımıza çıkar. Çamaşırlarınızı asla soldurmayan hatta ilk günkü canlılıklarına kavuşmasını sağlayan Peros Soft Manolya Rüyası bunun yanı sıra çamaşırlarınızda yer alan inatçı lekeleri de tek bir yıkaması ile de oldukça beğeni toplar.

Peros Soft Manolya Rüyası içerisinde yer alan özel formülü sayesinde çamaşırlarınızım hoş bir kokuya sahip olmasını sağlarken aynı zamanda da onları yumuşacık yapar. Her türlü inatçı leke ile tek ölçekle savaşabilen Peros Soft Manolya Rüyası kokusu ile de oldukça sevilir.

Siz de doğru deterjan tercihi için Peros Soft Manolya Rüyasını kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.