logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kula Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kula Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Mandalina Aromalı Maden 6x200 ML

Kula Mandalina Aromalı Maden 6x200 ML sayesinde en sıcak yaz günlerinde dahi ferahlama fırsatı elde edeceksiniz. Harika mandalina aroması ile size harika bir serinlik sunacaktır. 

Kaynak sularının zengin aroması ve nitelikli mineral dengesi ile harika bir lezzete dolaplarınızda yer açmalısınız. Oldukça taze mandalinalardan elde edilen aroma ile bu maden suyu sizin için çok daha nitelikli bir hal alacaktır! 

İçerisinde bulundurduğu mineraller ve vitaminler ile de gün içerisinde enerjinizin düştüğü noktalarda sizin için harika bir destekleyici olacaktır. Tek bir yudum almanız dahi işinize devam ederken size motivasyon ve neşe katacak! 

Maden suyu sadece serinlemek için değil aynı zamanda hazmı kolaylaştırması için de harika bir şekilde sunulmaya devam ediliyor. Bu harika lezzet yemeklerin yanında en sık tercih edilen seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.