logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kula Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kula Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyu 200 Ml (6 Adet)

Elma aroması ile elma severlerinde maden suyu tercihinde yer tutan Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyu 200 Ml (6 Adet) lezzetli elma aroması zengin mineral dengesi ile tercih edilebilir. 

Verdiği ferahlık hissi özellikle en bunaldığınız ve serinlik aradığınız anlarda size bunu sunacaktır. Servislerinizde dilerseniz buz kullanabilirsiniz. 

Pek çok zaman Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyunun lezzetine doyamayıp devamını arayabilirsiniz. Eşsiz aroması lezzetli meyvesinden gelen Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyu doğallık arayışınızı karşıladığından güvenle tercih edebilirsiniz. Elmanın tazeliğini kokusuyla ve tadı ile hissettiren Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyunu açın ve arkanıza yaslanıp rahatlamayı yaşayın.

Arkadaş sohbetlerinin de ortağı olan bu maden suyunu misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Aldığınız her yudumda kendinizi en serin ve soğuk sularda yüzüyor hissi veren Kula Elma Aromalı Doğal Maden Suyu aratmayacak en serin nehir suyu! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.