logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Garnitür Konservesi 4 kg

İpek Garnitür Konservesi 4 kgAdet Fiyatı : 129,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Garnitür Konservesi 4 kg


İpek garnitür konservesi ile harika mezeler ve yemek yanına servis edilecek sebze kombinleri oluşturabilirsiniz.
Aslında her öğün ana yemekte servis edilmektedir. Bu temel tanımın ötesinde, garnitür türü, basitçe buharda pişirilmiş sebzelerden ayrıntılı güveçlere kadar geniş bir yelpazede değişebilir. Yemeğin lezzetini değiştirmenin yanı sıra, sos ve et suyunu ıslatmak için soslarda da kullanılabilir.
Ülkemizde garnitürler genellikle et ve balık gibi mezelere süs olarak veya ana yemeğin tamamlayıcısı olarak eklenen haşlanmış sebze, patates, bezelye ve havuçtur.
Garnitür nedir: İpek garnitür konservesi , ana yemeğin yanı sıra yemeğin masadaki görünürlüğünü ve tadını artıran ek bir gıda maddesidir. Ana yemeğin türüne göre garnitürler hazırlanır ve servis edilir. Düzgün hazırlanmış ve servis edilen garnitürler de sofra benzeri bir yemek sağlar. Böylece hem ana yemeğiniz tamamlanmış olur, hem de harika sebze lezzetinden de geri kalmamış olursunuz. Aynı zamanda garnitür ile birçok meze yapılabilmektedir. Mutfakta size birçok anlamda yardımcı olabilen harika çeşitlilik barındıran bir gıda ürünüdür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.