logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Falım Sakız Damla 100'lü
  • resm Falım Sakız Damla 100'lü

Falım Sakız Damla 100'lü
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Falım Sakız Damla lü

Falım sakız piyasasında en sevilen ve köklü markalar arasında yerini alıyor. Sıkıldığınız zamanlarda ya da ağzınızı oyalamak istediğinizde damla sakızlar oldukça verimli olacak. Falım bu noktada lezzetli yapısı ile sizi ayrıca memnun edecek. Falım markasının sunmuş olduğu ürünlerin her biri sağlık kontrollerinden tam manası ile geçirildikten sonra piyasaya arz edilir. Bu nedenle kalite konusunda tek bir aksaklık dahi yaşanmayacaktır.

Falım Sakız Damla lü olarak satın alındığı zaman çok daha ekonomik bir sistem geçerli olacaktır. Bizim Toptan firmasında satılan her ürün gibi piyasa ile kıyaslandığı zaman açık ara çok daha uygun fiyata piyasaya arz edildiği net şekilde görülüyor.

Damla sakızı çiğnerken diş temizliği konusunda da muhteşem bir adım atmış olacaksınız. Sakız çiğnerken dişlerin beyazlığını geri kazanacağınız karbonatlı seçenekler de mevcuttur. Bu seçenekler arasından dilediğinizi tercih ederek diş sağlığınızı koruma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bizim Toptan üzerinden ürünleri satın alarak hem ağız sağlığınızı muhafaza edebilir hem de keyifli şekilde zaman geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.