logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Falım Damla Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Damla Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Sepette %10 İndirim

Adet Fiyatı : 29,99 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 599,80 TL
Birim Fiyat: 29,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Falım Damla Aromalı Tekli Sakız 100'lü

Falım Sakız Damla 100 lü

Falım sakız piyasasında en sevilen ve köklü markalar arasında yerini alıyor. Sıkıldığınız zamanlarda ya da ağzınızı oyalamak istediğinizde damla sakızlar oldukça verimli olacak. Falım bu noktada lezzetli yapısı ile sizi ayrıca memnun edecek. Falım markasının sunmuş olduğu ürünlerin her biri sağlık kontrollerinden tam manası ile geçirildikten sonra piyasaya arz edilir. Bu nedenle kalite konusunda tek bir aksaklık dahi yaşanmayacaktır.

Falım Sakız Damla 100 lü olarak satın alındığı zaman çok daha ekonomik bir sistem geçerli olacaktır. Bizim Toptan firmasında satılan her ürün gibi piyasa ile kıyaslandığı zaman açık ara çok daha uygun fiyata piyasaya arz edildiği net şekilde görülüyor.

Damla sakızı çiğnerken diş temizliği konusunda da muhteşem bir adım atmış olacaksınız. Sakız çiğnerken dişlerin beyazlığını geri kazanacağınız karbonatlı seçenekler de mevcuttur. Bu seçenekler arasından dilediğinizi tercih ederek diş sağlığınızı koruma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bizim Toptan üzerinden ürünleri satın alarak hem ağız sağlığınızı muhafaza edebilir hem de keyifli şekilde zaman geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.