logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vivident Storming Nane Aromalı Sakız 33 g

Vivident Storming Nane Aromalı Sakız 33 gAdet Fiyatı : 24,75 TL
Paket Fiyatı (18 Adet) : 341,10 TL
Birim Fiyat: 18,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vivident Storming Nane Aromalı Sakız 33 g

Yediğiniz bir yemeğin ardından ağız kokunuzu düşünmek yerine Vivident Storming yeşil nane aromalı sakız çiğneyin. Nane aroması ve yarattığı ferahlık hissiyle ağzınızda dişleriniz fırçalanmış etkisi yaratır. Size de ağız kokunuzu düşünmeden doya doya konuşmak kalır.
İş toplantısına girerken ya da bir arkadaşınızla buluşurken nefesinizin kokusundan emin değilseniz Vivident Storming ile anında nefesinizi yenileyin. İnce yapısı ve tek tek paketlenmesi ile Vivident Stormin’i her zaman yanınızda taşıyarak ihtiyacınız olan her anda kullanın. Vivident Storming yeşil nane aromalı sakız  her yere rahatlıkla sığabilecek bir tasarıma sahip.
Bazen yenilen yemekler, bazen diş fırçalamayı unutmak gibi farklı nedenlerden kaynaklı ağzımızda kötü kokular oluşur. Bu kokuları ise fark ettiğimiz anda büyük bir endişe yaşarız. Bu endişeyi hemen sonlandırmak için Vivident Storming yardımımıza koşar.
Arkadaşlarınızla doya doya paylaşabilmeniz ya da ihtiyacınız olan her anda ulaşabilmeniz için Vivident Storming  paketlerde satılır. Bir paket Vivident Storming ile birçok önemli anınızda ağız kokunuzu düşünmekten kurtulun.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.