logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Sensations Ahududu&Karadut 27 g 12'li

First Sensations Ahududu&Karadut 27 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 250,80 TL
Birim Fiyat: 20,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Sensations Ahududu&Karadut 27 g 12'li

First Sensations Ahududu&Karadut Aromalı

First sensations ahududu karadut aromalı sakız ile kırmızı meyve aromalarını sevenler nefeslerini tazeleyebilirler! Ahududu ve karadut aromalı sakızlar ağızda güzel bir meyve hissi ve kokusu bırakır. Bu etkinin süresi de uzundur. Kalıcı etki sakızı çiğnedikten sonra bir süre daha devam etmektedir.

Ahududu karadut aromalı sakız şeker içermez yalnızca tatlandırıcısı ile ağzınıza ve nefesinize tat verir. Ahududu ve karadut aroması tatlandırma etkisine sahiptir. Ürünü çiğnemeye başladığınız andan itibaren hızlı biçimde ağzınızda hoş bir ferahlık hissi oluşur. Nefesinizin rahatladığını ve temizlendiğini hissetmek mümkündür.

Sosyal hayatta, başka insanlarla iletişim kurduğunuz her yerde iyi bir nefes kokusu önem kazanır. Kötü kokulu yemeklerden sonra oluşan kokular kişinin hem kendisini hem başkalarını rahatsız eder. Bu soruna anında müdahale edilmezse kişiler kendilerine güvenli biçimde hareket edemeyebilirler.

Sakız çiğnemeyi tarz olarak benimseyen ya da sevenler bu ürünü her an yanlarında taşıyabilirler. Ürün cebe sığacak boyuttadır. Her zaman ihtiyaç duyduğunuzda ahududu&karadut aromalı sakızınızı çiğnemeye başlayabilirsiniz. Ürün 12’li paketler olarak satılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.