logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Lovely Yumuşatıcı 3 L

Bingo Lovely Yumuşatıcı 3 LAdet Fiyatı : 94,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 569,40 TL
Birim Fiyat: 94,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Lovely Yumuşatıcı 3 L

Bingo Soft Sensitive 3 Lt.

Bebeklerinizin kıyafetlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Bingo soft sensitive 3 Lt yumuşatıcı ürün, bebeklerinizin sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Bebeklerin kokusundan rahatsız olmaması için, bebeklerin hassas ciltlerine ve koku alma duyularına göre üretilen yumuşatıcı, etkin formülüyle, çamaşırlarınızın uzun süre yumuşak ve mis kokulu kalmasını sağlar.

Alerjik ciltlere uygun formülüyle üretilen konsantre yumuşatıcıyı, bebeklerinizin çamaşırlarında rahatlıkla kullanabilirken, cildi hassas kişilerin kıyafetlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen yumuşatıcı ürünü, çamaşırlarınıza yumuşaklık katarken, aynı zamanda ütülerken de kolaylık sağlamaktadır.

Üç litrede 30 yıkama sağlayarak, çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlayan Bingo soft sensitive yumuşatıcı, özel ölçekli kapak tasarımıyla, çamaşırlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, pratik bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Bebeklerinizin hassas cildine uygun formülüyle rahatlıkla kullanacağınız yumuşatıcı ürünü, dermatolojik testleri de başarıyla geçmiş ve uzun süreli kokusu ile, dolabınız da misler gibi kokacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.