logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 25 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 25 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 25 Kg

Besleyiciliği, doyuruculuğu ve sağlığa olan katkılarından dolayı fazlaca kullanılan bulgur hemen her bireyin sıklıkla tükettiği gıdalar arasında bulunur. Yüksek oranda lif dondurmasıyla hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanması önerilmektedir. 

Pilavlık bulgur pilav yapımına uygun olması için ince bulgura göre daha kalın bir yapıda olur. Doyuruculuğu oldukça yüksek olan Besler Mutfak Pilavlık Bulgur ile hem lezzetli tam de sağlıklı sofralar hazırlayabilirsiniz. 

Ürün, 25 kilogram paketi ile hem bulgur seven ailelerin hem de restoran ve lokantaların kullanımı için ekonomik bir seçenek sunmaktadır. Uygun şartlarda saklandığı takdirde tazeliğini uzun süre koruyacaktır. 

Lezzetli sofralar hazırlamak ve lif ihtiyacınızı yüksek oranda karşılamak için Besler Mutfak Pilavlık Bulgur raflarda sizi bekliyor. Başta pilav olmak üzere pek çok farklı yemek kullanımı için uygundur. Sağlıklı yemekler hazırlamak için Besler Mutfak Pilavlık Bulgur tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.