logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Spaghetti 5 kg

Besler Mutfak Makarna Spaghetti 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Spaghetti 5 kg

Besler Mutfak Spagetti 5 Kg

 

Hem yetişkinlerin hem de çocukların favori makarnası spagettidir. Uzun ve ince olan bu makarna türünün, herkesçe beğeni topladığı açık durumda. Gerek şeklinden gerekse lezzetinden dolayı talep görüyor. Aynı zamanda ketçap ile mayonez gibi soslarla yenilenebilen, makarnalardan bir tanesidir. Sonuç olarak Bizim Toptan içerisinde bulunan ve makul fiyatlardan satılan temel gıdalar arasında.

 

Besler mutfak spagetti 5 kg alternatifi ile karşınızda. Yani ilk başta kg ile ürün detaylarını değerlendirmeniz mümkün. Beraberinde ise makul fiyatları sunulmaktadır. Öyle ki makul fiyatlara yer verildiği için birkaç adet satın alınıyor. Bizim Toptan içerisinden satın alınan ürünlerin kısa sürede kargolanması esas alınır. Yani hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmek isteyenler Bizim Toptan’ı ziyaret etmelidir.

 

Diğer makarnalarda olduğu gibi haşlanarak hazırlanan spagetti, bölünebilir. Burada isteğe bağlı olarak pişirilmesi esas alınır. Örneğin direk çubuklu şekliyle haşlanabilir. Çocuklara servis edecek olanlar ise parçalara bölerek haşlamaya geçiyor. Nitekim bu şekilde tüketilmesi daha kolay olacaktır. Tüketim sırasında soslar göz önünde bulundurulabilir. İsteğe bağlı olarak kendinizde de sos hazırlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.