logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Baklavalık Yağ 18 L

Besler Baklavalık Yağ 18 LAdet Fiyatı : 1149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Baklavalık Yağ 18 L

Besler Baklavalık Yağ

Besler Baklavalık Yağ, geleneksel Türk mutfağının en lezzetli ürünlerinden birisi olan baklava için özel bir şekilde üretildi. Buna uygun bir format üzerinden değişik bir formül sayesinde piyasaya sunuldu. Sadece baklava yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir.

Baklavalık yağ, oldukça farklıdır. Çünkü baklavaya asıl lezzetini veren şey, hamur katmanların arasında kullanılan yağdır. Bunun hem doğal olması hem de beklenilen tadı sunması şarttır. İşte Besler firmasının üretmiş olduğu yağ, bu iki amaca hizmet etmesiyle biliniyor.

Gerek Antep fıstıklı gerekse cevizli baklava yapmak isteyen kişilerin beklentilerine yanıt veren yağ, özel bir teneke kutu içerisinde yer almakta. Ürünün ağız kısmını rahatlıkla açabilirsiniz. Daha sonra baklava yapımı sırasında bunu kullanabilirsiniz.

Baklavalık yağ, istenilen lezzeti ve tadı yakalamak isteyen kişiler için harika bir seçim olacak. İnsan sağlığını tehdit etmeyen yağ, aynı zamanda vitamin yönünden çok zengindir. Her bir katmanın üstüne boca edilen bu ürün, hem yumuşaklık hem de lezzeti aynı anda sunmasıyla biliniyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.