logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Karabiber 500 g

Bağdat Karabiber 500 gAdet Fiyatı : 184,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 2218,80 TL
Birim Fiyat: 184,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Karabiber 500 g

Bağdat Karabiber 500 Gr

Mutfaktaki kullanım alanı son derece geniş olan karabiber, lezzeti ve aromasıyla pek çok gıda ile birlikte kullanılabiliyor. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Bağdat Karabiber de yer alıyor. Karabiber vücuda faydalı bir baharattır. Vücuda enerji verme özelliği de bulunur.

Bağdat Karabiber sebze yemeklerine, et yemeklerine, çorbalara ve hamur işlerinin harç malzemelerine eklenebilir. Sos çeşitlerine ve zeytinyağlı yemeklere de eklenebilen baharat türleri arasında yer alıyor.

Ürünü serin ve kuru yerde muhafaza ederek hem taze kalmasını sağlayabilir hem de aromasını korumasına yardımcı olabilirsiniz. Ambalaj içinde 500 gr ürün yer alıyor. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının baharat kategorisi içerisinde yer alıyor. Tüm baharat çeşitlerini internet mağazasında bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.